Всього:
0,00 грн.
Препарат 30 В 10л
Препарат 30 В 10л

Препарат 30В
(Концентрат, мінерально-масляна емульсія)

Сучасний та безпечний інсектоакарицид для боротьби з зимуючими стадіями шкідників на плодово-ягідних і декоративних рослинах, таких як: каліфорнійська щитівка, ложнощітвки, попелиці, листовійки, червеці, медяниці, молі, кліщі і т.д.

За допомогою Препарату 30 В проводиться очищення плодово-ягідних рослин від личинок і яєць зимуючих стадій шкідників, методом профілактичних ранньовесняних, літніх і осінніх обробок, що створює високу щорічну ефективність, препарат не викликає звикання у шкідників. З перших днів розпускання листя набирають повну силу без перешкод сисних шкідників, що дуже важливо для цвітіння і загального розвитку рослин.

Препарат 30 В, к.е .:
1. При застосуванні за призначенням екологічно безпечний (4 клас небезпеки);
2. Стримує популяції, не призводить до мутації;
3. Не фітотоксичний;
4. Не має отруйних і нервовопаралітичних дій.
Препарат 30 В має високу ефективність в боротьбі проти зимуючих стадій шкідників, не робить отруйної і нервово-паралітичної дії, а порушуючи повітряний і водний баланс розвитку яєць личинок, призводить до їх загибелі.

Одним з найважливіших властивостей препарату є те, що шкідники не можуть адаптуватися до такого впливу, тому Препарат 30 В є однаково високоефективним щорічно.

Після знищення яєць та личинок шкідників ранньою весною рослина пробуджується та розвивається в повну силу. Влітку із знищенних личинкок та яєць шкідники не з'являться, але необхідно стежити за їх можливою появою в силу різних причин: особливі кліматичні умови, міграція з сусідніх ділянок, а такі шкідники, як тля, мають в своєму розвитку 10-12 поколінь за сезон.

Призначення Препарат 30В:

- ранньовесняна обробока від 4 ° С до розпускання бруньок; найкращий ефект це обробка у фазі набряклих бруньок;

- осіння обробка при температурі не нижче 4 ° С (цілодобово) після опадання листя;

- літня обробка по виходу бродяжок 2 та 3 покоління (за прогнозом станцій захисту рослин). Обробляти потрібно ретельно, не залишаючи пропущених ділянок.

Препарат 30В є хорошим прилипачем, змішується з більшістю порошкоподібних і рідких препаратів  органічними інсектицидами та фунгіцидами. Препарат 30 В запатентован. Остерігайтеся підробок, як правило, вони виявляються токсичними, концерогенними, фототоксичними та малоефективними, що може завдати шкоди рослинам і Вашому здоров'ю. Виготовлення та продаж підробок карається законом.

©

Наверх