Всього:
0,00 грн.
MikoLife

MikoLife - унікальний біопрепарат, який складається із спор мікроорганізмів сімейства Glomus mossaea, які утворюють симбіоз коріння рослини (з'єднуються з грибним міцелієм), завдяки чому значно підвищується площа поглинання вологи рослиною з розчинними в ній поживними речовинами.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Мікоризні утворення за допомогою особливих кріплень-присосок кріпляться до кореневої системи рослини. Вони мають вигляд чохла з грибниці, які поступово  проникають вглиб основного кореня рослини, залягаючи глибше основного шару коріння. Саме такий симбіоз виконує функцію вторинної кореневої системи, що дає можливість живитися з нерухомої частини гумусу.

СПОСІБ ЗАСТОСОВУВАННЯ

MikoLife  необхідно вносити  в рекомендованій кількості шляхом змішування ґрунту або грунтосуміші з гранулами при первинній посадці рослини. Або (якщо рослина вже висаджена) шляхом "сверління" заглиблень, тобто виймання ґрунту довкола пристовбурового кола, на глибину максимально наближену до кореневої системи  на відстані 10-12 см один від одного заглиблення - і таким чином засипати гранули, загортаючи землею.

Дуже важливим фактором ефективної співпраці грибу та коріння  - є внесення гранул  якомога ближче до кореневої системи рослини. Гранули повинні мати з коренем прямий контакт. MikoLife можна використовувати під час ВСЬОГО життєвого циклу рослини.

СФЕРИ  ЗАСТОСУВАННЯ

- сільське господарство: вирощування бахчевих, зернових культур,

фруктові дерева, кущі, овочівництво (окрім хрестоцвітних та мар'євих культур), ягоди, виноград, кормові трави,квіти;

- ландшафтний дизайн: хвойні дерева, декоративні кущі, квіти, газон;

- домашнє господарство: кімнатні рослини, саджанці;

ВАЖЛИВО!!! Мікоризний гриб з настанням низьких температур засинає разом з рослиною-господарем і прокидається навесні також разом з ним.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ MikoLife

Застосування MikoLife зробе культуру менш залежною від затратних ресурсів і при цьому допоможе максимально реалізувати потенціальну врожайність!

 

Передозування препарату MikoLifeНЕ МОЖЛИВЕ. Головне дотримуватися

мінімально рекомендованих доз внесення.

                                            РЕКОМЕНДОВАНІ ДОЗУВАННЯ

ОСОБЛІВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

- Наявність вологи в прикореневій зоні та температура ґрунту не нижче 18С;

- РН ґрунту не нижче 5,3;

- Мікориза не спрацює від фунгіцидів, які можуть потрапити до коріння через промивання або обробку фунгіцидом  проти ґрунтових грибів;

- Слід контролювати внесення азото- та фосфоровмістких добрив; допускається не більш 8% вмісту фосфатів у ґрунті, в протилежному випадку симбіоз не відбудеться.

Наверх